Konsultacijos

Atsineškite savo svajonę ir mes paversime ją realybe.

Atsineškite savo problemą ir mes kartu paversime ją naujomis galimybėmis.

Baimę – Drąsa.

Netikėjimą savimi–Pasitikėjimu.

Konfliktą – Kūrybingais sprendimais, taika…

Generatyvinis koučingas – tai  labai efektyvus metodas, orientuotas į kliento tikslų pasiekimą ir jo gyvenimo kokybės gerinimą.

Generatyvinio koučingo kūrėjai : Stephen Gilligan Ph.D (psichologijos mokslų daktaro laipsnį apsigynęs Stenfordo universitete), straipsnių ir knygų autorius, 2004 metais gavo labai retai suteikiamą apdovanojimą už gyvenimo pasiekimus (Lifetime Achievement Award) nuo Eriksono fondo (Erickson Foundation) už daugkartinį indėlį į Eriksono hipnoterapijos vystymą. Ir Robert Dilts – vienas žymiausių ir produktyviausių NLP ekspertų visame pasaulyje pasaulinę reputaciją turintis verslo treneris – konsultantas, dirbantis su pasaulinėmis korporacijomis. Taip pat straipsnių ir knygų autorius, genijų strategijų tyrinėtojas ir modeliuotojas yra NLP Universiteto įkūrėjas Santa Kruze Kalifornijoje, ir bendraautorius (su D. Delozier) 3 -ios kartos NLP (neurolingvistinis programavimas).

Kur slypi generatyvinio koučingo efektyvumas?

Koučeris nedalina patarimų, jis tiki Jumis ir žino, kad visi atsakymai ir  resursai  yra Jūsų viduje. Ilgalaikiai  pasikeitimai įmanomi tik tada, kai jie ateina iš Jūsų vidaus.

Kaip vyksta koučingas?

Koučingo sesija vyksta 1 valandą.

Kiek reikia sesijų priklauso nuo Jūsų poreikio sudėtingumo.

Pirmos koučingo sesijos metu mes išsiaiškiname jūsų tikslus. Jums taps aiškiau, kiek sesijų  prireiks, kad gautumėte norimą rezultatą.

Sesijų metu Jūs taip pat pamatote, išsiaiškinate vidines kliūtis, ribojančius įsitikinimus, kurie trukdo pasiekti tikslą ir juos pakeičiate. Yra paskaičiuota, kad 95% visų kliūčių – vidinės.

Jūs randate naujas galimybes.

Apie tai, kodėl taip svarbu turėti tikslus ir ką tai duoda, kviečiu paskaityti mano straipsnyje :

Spausti čia: Tikslai gyvenime: kodėl svarbu juos nusistatyti ir kaip tai padaryti.

Individualios konsultacijos online (skype, zoom)

.