Atsiliepimai

 1. Beata Tiškevič (TV laidų vedėja, aktorė,kūrėja) parašė:

  Ingrida yra vienas šviesiausių, supratingiausių ir išmintingiausių žmonių, kuriuos pažįstu. Labai stipriai mane įkvėpė labiau savimi pasitikėti, nebijoti pajamų ir sugebėti save geriau įsivertinti. Labai dėkoju už supratingumą, pagalbą ir paramą visais gyvenimo atvejais, už nuostabų juoką ir pačią gražiausią šypseną. Labai ačiū už žinias ir rekomenduotas knygas, kurios įkvėpė atrasti kitokį – daug įdomesnį gyvenimą. Su ryškesnėm spalvom, su meile sau ir pasauliui bei dideliais atradimais. Labai džiaugiuosi, kad savo kely sutikau tokį žmogų, lyg kelrodę žvaigždę. Labai ilgu jūsų čia, bet suprantu, kad turite daryti gerus darbus ne tik Lietuvoje. <3

 2. Sakoma jei atsiduri tinkamoje vietoje,tinkamu laiku-atsitinka kažkas gero…Taip atsitiko ir man…
  Kaučere Ingrida tai stebuklas mano gyvenime,kuri padėjo atrasti ramybę,laimę, savęs mylejima,džiaugsmą paprastais dalykais,tikėjimą.Kai sutikau Ingrida buvau žiamiausioje stadijoje,kai jau renkiesi mirti negu gyventi-tai stadija kurioje nebėra nieko!!!nei vilties,nei tikejimo,tušti ir beprasmiški įsitikinimai,savęs menkinimas, laimes praradimas,pyktis,pagieža vien negatyvus veiksmai jokio pozityvumo!!!
  Tačiau atsirado žmogus kurio privačios pamokos mane išgydė(nors tiesa sakant aš buvau skeptiška prieš tokius metodus…kaip gali padėti kažkoks žmogus) atsiimu šias mintis…Ji mane prikėlė iš pelenų, iš žlugusio žmogaus padare save pasitikinčia, laiminga,pozityvia mylinčia save moterimi…Dekoju už suteikta naują gyvenimą,už palaikyma ,tikėjimą,už pagalbą kuri nutiesė kelią link svajonių, tikslų siekimo,už džiaugsmą kuri patiriu kiekvieną dieną…
  Šios nuostabios moters dėka aš naujas pilnavertis žmogus…Jos pamokos parodė jog galiu buti laiminga,mylima,galiu siekti tai ko aš noriu,galu išsivaduoti iš siaubingos praeities aš galiu viską daryti!!!tik reikia tuo nuoširdžiai tikėti,jog viskas yra įmanoma… Dėkoju dievui kiekviena vakarą už šią moterį kuri įnešė didelį indėlį naujojo mano gyvenimo kely.
  Juk tai moteris išgelbėjusi GYVYBĘ!!!
  Ačiū Ingrida už viska!!!!!:)

 3. Ačiū, Ingrida!!!!!! Tavo seminaras, man, padėjo atrasti atsakymus į klausymus į kuriuos ieškojau atsakymų beveik 10 metų. Labai gera, kad tavo seminaruose viskas aišku, kryptinga ir racionalu. Laukiu kitu tavo seminarų!! Ačiū ačiū ačiū!!!

 4. Būtinai noriu parašyti atsiliepimą apie šios trenerės seminarus. Panašaus pobūdžio seminaruose buvau ne pas vieną trenerį, bet Ingridos darbas ir metodas labai sužavėjo ir davė rezultatus. Prieš aštuonis mėnesius atsidūriau Ingridos seminare” Pinigai mano gyvenime”.Seminaro metu išsikėliau sau tikslą užsidirbti kokrečią pinigų sumą ne tik sau, bet ir savo antrąjai pusei.Prabėgus aštuoneriems mėnesiams, drąsiai galiu pasakyti, kad tai įvyko.Bet tam, kad tai atsitiktų reikia padirbėti, ką per seminarą ir išmokė trenerė.
  Kadangi per tą laiką keičiausi aš pati, likau nepastėbėta draugų ir kolegų. Aplinkiniai pradėjo klausinėti, iš kur pokyčiai.Taip po aštuonerių mėnesių su savo pažistamųjų grupele atsidūraiau dar kartą Ingridos seminare. Net neabejoju, kad šio seminaro nauda, galėsiu pasidalinti praėjus kažkuriam laikotarpiui.
  Visada žinojau, kad visi resurasai yra pačiame žmoguje, tik kaip juos surasti ir kaip jais naudotis , reikia mokytojo. Aš sau jį atradau, tai Ingrida, puiki trenėrė. Labai jai dėkoju. AČIŪ ir SEKMĖS JUMS INGRIDA.

 5. Galėčiau tik prisidėti prie visų šitų gražių atsiliepimų, nes tai yra tikrų tikriausia tiesa. Teko laimė dalyvauti ne viename seminare, kurį organizavo Ingrida. Visas mano gyvenimas keitėsi iš esmės, šiandien esu vienareikšmiškai laiminga, nes Ingridos dėka supratau kaip lengva tokia Tapti. Viskas yra mūsų rankose ir viskas taip pasidaro paprasta kai viską supranti, o vienam suprasti yra praktiškai neįmanoma, viskam reikia žinių, palaikymo. O mano palaikymo komanda yra Ingrida.
  Iš visos širdies ačiū Jums, Ingrida. Jūsų dėka, šiandien esu teisingame kelyje, nuostabiai laiminga, mylinti ir stipri 🙂

 6. Dekoju likimui, kad sutikau Ingrida. Grizo pasitikejimas savimi, vidine ramybe ir as puikiai susitvarkiau su uzsisenejusia nepalankia man situacija. Ir daug ka supratau apie save. Buvau girdejusi, kad pakeitus ka nors savo viduje, mastyme, gali pasikeisti gyvenimas, taciau realiai patyriau tai pirma karta. Aciu Jums.

 7. Внутри очень много благодарности и тепла по отношению к Ингриде за то, что смогла прикоснуться и изменить очень много важного в моей жизни. Это был коучинг с глобальным терапевтическим эффектом… Цели, которые я ставила себе – достигла. Изменились отношения, появились возможности красивой профессиональной самореализации, значительно улучшилось финансовое состояние. Будто все вокруг стало поддерживать. И главное – появилась ясность и понимание себя, своей жизни, того, что я делаю и буду делать в зависимости и вне зависимости от обстоятельств моего будущего. Спасибо.

  Лариса.

 8. Kai pirmą kartą atėjau pas Ingridą, buvau labai išsigandusi, visa drebėjau. Atsisėdau ir tyliai pasakiau: darykite ką nors. Mano situacija buvo tokia, kad šeima stovėjo ant skyrybų slenksčio, mano finansinė padėtis buvo tragiška.Viskas griuvo…Buvo labai baisu. Niekada ir nebūčiau atėjusi,jei ne ta situacija, nes niekada nesidomėjau tokiais dalykais… Dabar jau visa tai praeityje…
  Šiai dienai mes puikiai sutariam su vyru, keliaujam , atsirado ir pagarba vienas kitam, ko niekada nebuvo ir finansinė padėtis smarkiai pasitaisė. Labai dėkoju Jums Ingrida.

 9. Ингрида, огромное тебе спасибо за работу и обжигающую искренность, которая не дает обмануть себя в очередной раз…
  Огромный подъем после каждой работы с тобой.
  Каждый раз открывается новая грань. Новое понимание и чувствование себя. Рушится следующий “заборчик” из тех, которыми мы себя обставили в течении жизни – и возникает ощущение полета, легкости и радости. И ощущение, что “все возможно”.
  Спасибо еще раз за работу, внимание и принятие, которые так согревают и поддерживают еще долго после встречи.

 10. Praktiniai užsiėmimai su Ingrida padėjo labiau susivokti savyje, susidėlioti prarastus “kelio ženklus”. Manau, nebuvo lengva ne tik man, bet ir trenerei, bet galų gale išplaukėme į šviesesnius vandenis.
  Mieloji Ingrida, ačiū, kad negailėjai laiko ir širdies.

  Elena Karnauskaitė, poetė

 11. Seminaras buvo išlaisvinantis ir atgaivinantis sielą, visą likusį vakarą jaučiau lengvumo jausmą viduje. Jo metu gavome koncentruotą informaciją ir praktinius pratimus, kurie gali padėti, kai esame per daug įsitraukę į kitų atsakomybes. Seminaras padėjo pažvelgti į kai kurias situacijas iš kitos pusės ir paaiškinti, kodėl kartais su kitais žmonėmis elgiamės dėmesingiau nei su savim pačiais. Ingrida yra Super lektorė – jaučiau, kad šis žmogus suteikia saugumą, priėmimą, empatiją ir supratimą, lyg būtų šalia mūsų, nors viskas vyko nuotoliu. Pačios šilčiausios ir geriausios rekomendacijos. Jei svarstote – neabejokite, tai nuostabi patirtis ir geriausia investicija į savo vidinį pasaulį.❤

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *