Apie Byron Katie „The Work”

Byron Katie knyga „Man reikia tavo meilės. Ar tai yra tiesa? „

Byron Katie The Work metodas yra moksliniais tyrimais IBSR (Inquiry Based Stress Reduction) patvirtintas veiksmingas procesas, Keičiantis mąstyseną ir pagerinantis įvairias gyvenimo sritis, ir ypač tinkantis norint išspręsti santykiuose kylančias problemas. Tai keturi klausimai, kurie keičia gyvenimą.

Kas trukdo mėgautis laimingais santykiais

Taigi, kas atsitinka, kad santykiai, kurie galėtų teikti džiaugsmą ir palaikymą, tampa nusivylimų, susvyravusio pasitikėjimo savimi ir kančios priežastimi? Į šį klausimą ir atsako Byron Katie The Work metodas: Tai ne patys santykiai. Mes reaguojame ne į įvykius, o į savo mintis apie tai, kas vyksta.

Stresą ir kančią mums kelia mūsų mintys, įsitikinimai apie save ir pasaulį, kitus žmones, kuriais mes remiamės interpretuodami svarbių mums žmonių elgesį. Įsitikinimai apie tai, koks turėtų būti mūsų partneris, kokie turėtų būti mūsų santykiai, neleidžia mums matyti daugelio mūsų artimųjų ir partnerių tokių, kokie jie iš tiesų yra ir mėgautis santykiais tokiais, kokie jie yra. Dažnai savo mintis ir įsitikinimus mes suvokiame kaip realybę, pamiršdami, kad mintys yra tik mintys. Mintys nėra faktai ir mūsų interpretacijos dažnai neatitinka realybės. Būtent tai ir yra pagrindinė kliūtis tiek sukurti, tiek išlaikyti laimingus santykius.

Jūsų vidinė išmintis visada yra jumyse

Taigi, tyrinėdami savo mintis apie tai, kas vyksta, individualių sesijų, mokymų metu ar savarankiškai, mes išsilaisviname iš daugybės neteisingų interpretacijų, nuoskaudų ir nusivylimų. Išeiname iš daugybės savo automatinių reakcijų ir mūsų gyvenimas prisipildo lengvumo ir laisvės. Santykiai atgyja ir tampa daug labiau palaikantys ir geranoriški. Tai tarsi gryno gaivaus oro gurkšnis mūsų stresinių minčių išvargintam protui ir sielai. Mūsų gyvenimas iš esmės pasikeičia. Senoji mąstymo paradigma pasitraukia, užleisdama vietą mūsų vidinei išminčiai, aiškiam protui ir geranoriškumui.

Kaip sako Byron Katie : „Mes arba tyrinėjame savo mintis arba kenčiame. Kito pasirinkimo nėra”.

Šis metodas yra gimęs iš Byron Katie asmeninės patirties. Tai yra paprastas, lengvai atkartojamas algoritmas, kuris išlaisvins jus iš stresinių minčių ir patirčių ir atvers jums naują, daug geresnį pasaulį.

Apie Byron Katie The Work metodą Ekhart Tolle yra pasakęs. „Tai palaiminimas mūsų planetai”

The Work metodas:

Tai keturi klausimai ir apvertimai:

  1. Ar tai yra tiesa?
  2. Ar jūs esate absoliučiai tikras (-a) kad tai tiesa?
  3. Kaip reaguojate, kas atsitinka kuomet tikite šia mintimi?
  4. Kas jūs būtumėte be šios minties?

Apvertimai:

  • Į save
  • Į kitą
  • Į priešingą mintį.

Mano pačios ir mano klienčių patirtis patvirtina, kad teigiami pokyčiai gaunami daug greičiau nei lankantis pas psichologą ar kai kurias psichoterapijos kryptis ir jie yra ilgalaikiai. Apie tai užsimena ir moksliniai tyrimai.

Daugiau informacijos apie Byron Katie ir The Work galite rasti puslapyje: www.thework.com